Ügyfélszolgálati ügyintéző

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs, Búza tér
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. álláspályázatot hirdet ügyfélszolgálati ügyintéző munkakör betöltésére.

Főbb munkaköri feladatok:
a felhasználók személyesen, illetve telefonon és levélben történő ügyfélszolgálati megkereséseinek ügyintézése.

Elvárások:
• szakközépiskolai vagy gimnáziumi érettségi bizonyítvány
• gyors és megbízható munkatempó
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, nagy fokú terhelhetőség, ügyfélorientált szemléletmód
• kiváló problémamegoldó képesség
• önálló, igényes és precíz munkavégzés

Előny:
• ügyfélszolgálati területen vagy közüzemi szolgáltatásban szerzett munkatapasztalat
• LIBRA felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:
• biztos fizetés, bejelentett jövedelem
• stabil vállalati háttér
• hosszú távú munkalehetőség
• üzemorvosi ellátás, szűrővizsgálatok
• ingyenes sportolási és kedvezményes üdülési lehetőség
• jó csapat

fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével 2020. február 29-ig várjuk a [email protected] e-mail címen.
Tájékoztatjuk, hogy önéletrajza beküldésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez és elfogadja az álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.-t Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata alapította 2009 októberében. Társaságunk alaptevékenysége: víztermelés, vízelosztás, szennyvízgyűjtő hálózat üzemeltetése, szennyvízkezelés- és tisztítás.

A cég címe

Nyugati Ipari út 8.
7634 Pécs
ID: 3811605  Megjelentetés dátuma: 2020.01.31.