Vízmérő cserélő

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs, Nyugati Ipari út, 7634 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- meghatározott ütemterv szerint a felhasználói helyek felkeresése
- lejárt hitelességű vízmérők cseréje, új mérők felszerelése
- szükség szerinti műszaki átalakítások elvégzése a mérési helyen
- szakszerűsítési vizsgálatok végzése
- vízmérő csere jegyzőkönyv pontos, szakszerű vezetése

Elvárások:
- szakmunkás bizonyítvány
- jó kommunikációs készség
- precíz, pontos, önálló munkavégzés, gyakorlatias beállítottság
- „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:
- csőhálózat- és berendezés szerelő (víz-, gázvezeték-szerelő) , épületgépész technikus képesítés
- hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
-biztos fizetés, bejelentett jövedelem
-stabil vállalati háttér
-hosszú távú munkalehetőség
-üzemorvosi ellátás, szűrővizsgálatok
-büfé, meleg étkezési lehetőség
-ingyenes sportolási és kedvezményes üdülési lehetőség
-jó csapat

fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével várjuk a [email protected] e-mail címre.
Tájékoztatjuk, hogy önéletrajza beküldésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez és elfogadja az álláspályázatokra vonatkozó oldalon található adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.-t Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata alapította 2009 októberében. Társaságunk alaptevékenysége: víztermelés, vízelosztás, szennyvízgyűjtő hálózat üzemeltetése, szennyvízkezelés- és tisztítás.

A cég címe

Nyugati Ipari út 8.
7634 Pécs
ID: 3809564  Megjelentetés dátuma: 2020.01.02.