Megfelelőségi munkatárs

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.07.13
Bérfeltételek (bruttó)
243 400 - 262 600 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Mi teszi különlegessé a munkát a Tescóban?

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Ezt a sikert kiváló minőségű termékeinek és a vásárlók első osztályú kiszolgálásának köszönheti. A Tesco-Global Áruházak Zrtt. egyenes úton halad célja elérése felé, hogy Magyarországon első legyen a kiskereskedelemben. Az elkövetkezendő időszakra szóló áruháznyitási programunk kiváló lehetőséget rejt magában kereskedelmi vezetők számára.

Főbb feladatok

Megfelelőségi munkatársként biztosítod azt, hogy a vásárlók számára elérhetők legyenek a termékek, mert rendben tartod az áruházi készletet és megfelelően kihelyezed azt ügyelve, hogy a termékek alatt a megfelelő árjelzések szerepeljenek. Mit is jelent ez pontosan számodra?

  • Te fogod megvalósítani, kihelyezni az akciókat, promóciókat és az új termékeket

  • Ellenőrződ és kezeled az árukészleteket

  • Leltárakat végzel

  • Szükség esetén kezeled a selejtezési és a visszaküldött árukkal kapcsolatos folyamatokat

  • Meggyőződsz róla, hogy minden termék előtt megfelelő ár található

  • Megbizonyosodsz arról, hogy csak friss és megbízható termékeket kínálunk

  • Feltöltöd a termékeket és a legkiválóbb szolgáltatást nyújtod a vásárlóknak

Amit nyújtunk

  • Nagyszerű csapat vagyunk, akik segíteni és támogatni fogjuk a munkádat

  • Nem kell szakértőnek lenned, megtanítjuk, amit tudnod kell

  • Érezni fogod, hogy a munkád értéket teremt, az eredményt pedig azonnal látni fogod (boldog vásárló :))

  • Nem szükséges korábbi tapasztalat, mi támogatjuk a karrierfejlődést és különböző képzési lehetőségeket biztosítunk

  • Rugalmasságot biztosítunk beosztástervezés szempontjából, így nem kell döntéseket hoznod, hogy a családot, a szabadidőt, vagy a karriert részesítsd előnyben

  • 10% vásárlási kedvezményt kapsz minden Tescós vásárlásból (3 hónap után)

Munkakör betöltésének feltételei

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Szeress csapatban dolgozni és a jó hangulat legyen fontos számodra

  • Vásárlói szemmel nézd a boltot, így mindig a legjobbat tudod tenni a vásárlói élmény javításáért

  • Képes vagy megoldani az időről időre felmerülő problémákat

  • Szeress emberekkel beszélgeti és légy segítőkész

Hirdető cég

A cég címe

TESCO-GLOBAL
Kinizsi út 1-3.
2040 Budaörs
ID: 3929363  Megjelentetés dátuma: 2020.06.25.  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A munkabér alsó határa (bruttó): 243 400 Ft/hónap