Adminisztrációs asszisztens

  • A munkavégzés helye: Tatabánya
  • Bérfeltételek (bruttó): 216.800 Ft
  • Munkaidő: részmunkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi üzleti folyamatok, Business Support

Főbb feladatok:

Vezetők munkájának támogatása
Az áruház működéséhez kapcsolatos adminisztrációs feladatok, archiválás
Kimutatások, riportok készítése
Ellenőrzési és nyomon követési folyamatok - munkavédelmi, minőségbiztosítási és pénzügyi szempontból
Törvényi előírások betartása és betartatása
Rendelések leadása (munkaruha, fogyóeszköz, fizetőeszköz)
Áruházi forgalom nyilvántartása, nyomon követése
Segítség- és információnyújtás a munkavállalóknak
Kapcsolattartás a központi osztályokkal

Szükséges végzettség:

Középiskola

Munkakör betöltésének feltételei:

Legalább középfokú végzettség
Proaktivitás, problémamegoldó szemlélet
Word, Excel, Outlook, felhasználói szintű ismerete
Nyitott, kiegyensúlyozott személyiség

Előnyt jelent:

Jártas az alapvető munkajogi ismeretekben
Ügyfélszolgálati, adminisztratív vagy HR területen szerzett tapasztalata van
Pénzkezelési alapismeretekkel rendelkezik

Amit nyújtunk:

Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
- Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Utazási költségtérítés
Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

216.800 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
216.800 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
0 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.