Karbantartó - Herceghalom

  • A munkavégzés helye: Herceghalom, Zsámbéki út 14, 2053 Magyarország
  • Bérfeltételek (bruttó): 286.900 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Logisztika

Főbb feladatok:

- A raktár műszaki-villamossági felügyelete
- A raktár berendezéseinek szakszerű működtetése, illetve karbantartása
- Hatóságokkal, szolgáltatókkal való együttműködés
- Munkavédelmi és munkabiztonsági feladatok ellátása
- Munkájához kapcsolódó adminisztráció teljes körű ellátása
- A gáztöltő állomás kezelése, az akkumlátortöltő rendszer felügyelete, szükség esetén a targoncák akkumlátorainak cseréje

Szükséges végzettség:

Munkakör betöltésének feltételei:

- Villanyszerelő végzettség
- Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság, megbízhatóság
- Kétműszakos munkarend vállalás (váltott 12 óra)
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

- Biztos és hosszú távú lehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
- Munkába járási támogatás
- Igényes munkaruházat már belépéstől
- 10% kedvezményt kapsz minden Tesco vásárlásból
- Különböző Cafeteria elemekből választhatsz
Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

286.900 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
286.900 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
0 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.