EKÁER (áruforgalmi) adminisztrátor

  • A munkavégzés helye: Herceghalom, Zsámbéki út 14, 2053 Magyarország
  • Bérfeltételek (bruttó): 276.500 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Az üzlet élvonalában dolgozunk - munkánk az alapja annak, hogy vevőinket és kollégáinkat nap, mint nap kiszolgáljuk.
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Logisztika

Főbb feladatok:

EKÁER számok igénylése, adminisztrálása és továbbítása a szállítók felé
EKÁER riport vezetése, számok és rendszámok felvezetése, változások kezelése
Szállítmányok beérkezésének visszaigazoltatása a raktárakkal és lezárása az EKÁER rendszerben
Napi szintű problémamegoldás és információgyűjtés

Szükséges végzettség:

Munkakör betöltésének feltételei:

Ön a megfelelő kolléga számunkra, ha jól tud csapatban dolgozni, gyors az alkalmazkodó képessége, erős a kommunikáció készsége, motivált a problémák felderítése és megoldása iránt.
Minimum középfokú végzettség
Középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban
Pályakezdők jelentkezését is várjuk
MS Office programok magabiztos ismerete
Kiváló kommunikációs készség
12 órás váltott műszak vállalása

Előnyt jelent:

1-2 év szakmai tapasztalattal bír logisztikai területen
Logisztikus végzettséggel rendelkezik
Az angolon kívül beszél más idegen nyelvet

Amit nyújtunk:

Dolgozói autóbuszok gondoskodnak a munkába járásról, Budapestről és vidékről is.
Nagyszerű csapat vagyunk, nálunk kevés a formalitás
Külföldi beszállító partnerekkel kommunikálhat, szorosan együttműködve a társosztályokkal, raktárakkal
Karrier lehetőség nálunk nem egy klisé - 4 országban dolgozunk Közép-európában, így számtalan lehetőség nyílik a fejlődésre
Folyamatosan tanulhat, fejlesztheti tudását, hisz a célunk az EKÁER rendeletnek és jogszabálynak való megfelelés.
Versenyképes fizetés
Cafetéria évi bruttó 192 000 Ft
Vásárlási kedvezmény - max. évi 240 000 Ft
Jubileumi jutalom
Babacsomag, iskolakezdési támogatás
Ingyenes gyermektábor
Mikuláscsomag, Karácsonyi utalvány
Csapatépítők, Sportnap
Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

276.500 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
276.500 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
0 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.