Marketing koordinátor

  • A munkavégzés helye: Budaörs, Kinizsi utca 1-3, 2040 Magyarország
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Marketing

Főbb feladatok:

- Vásárlói hűségprogram end2end projekttámogatása a CE régióban
- Részvétel a program tervezési folyamatában, valamint a programelemek bevezetésében, az eredmények kiértékelésében
- Szoros együttműködés a vállalat egyéb területeivel: POS anyagok kidolgozása, nyomdával való együttműködés, áruházi visszajelzések követése, árak beállítása, pénzügyi feladatok adminisztratív támogatása
- Részvétel a kampány előkészítésében (fotózásokon, forgatásokon)
- Az áruházi dekoráció elkészítésének koordinálása a külsős ügynökséggel együttműködve a projekt mérföldkövek figyelembevételével
- Egyéb B2C kommunikációs platformok koordinálása
- Részvétel a vásárlói hűségprogram áruházi kommunikációs anyagainak elkészítésében
- Versenytársak figyelése

Szükséges végzettség:

Főiskola, vagy Egyetem

Munkakör betöltésének feltételei:

- Magabiztos angol nyelvtudás
- Legalább 1 év szakmai tapasztalat projektmenedzsment, BTL, ATL, vagy digital területen
- Motiváció egy nemzetközi vállalat marketingfolyamatainak megismerésére
- Jó analítikus készség, logikus gondolkodás
- Jó EXCEL tudás (pivot, függvények)

Előnyt jelent:

jogosítvány

Amit nyújtunk:

- Támogatjuk a RUGALMASSÁGOT, mert úgy gondoljuk, hogy:
- az eredmények számítanak, nem az irodában töltött órák mennyisége
- a munka és a magánélet egyensúlya megvalósítható
- értékelni fogod azt a szabadságot, hogy eldöntheted, hol és mikor dolgozol
- a csapatszellem is építhető távolról
- a home office és a rugalmasság az egyik legfontosabb juttatásunk-
- A KARRIERÉPÍTÉS nem csupán egy klisé - 4 piacon működünk, mint egységes közép-európai vállalkozás, így számos lehetőség van az előrelépésre és a fejlődésre
- NAGYSZERŰ CSAPAT vagyunk, és itt nem ragaszkodunk a formalitásokhoz
- 10% kedvezményt kapsz minden Tesco vásárlásból
- Különböző Cafeteria elemekből választhatsz