Frissáru pultos

  • A munkavégzés helye: Balassagyarmat
  • Bérinformációk: 207.000 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Hús-baromfi-hal-csemege-sajt-melegkonyha
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

fogadja a vásárlókat, akiket első osztályú, udvarias kiszolgálásban részesít
a naponta beérkező termékeket /csemege,sajt,húsáru / ízlésesen helyezi el a pultokban és a hűtőkben
raktárakban gondoskodik raktárrendről
ellenőrzi a termékek minőségét,frisseségét és lejárati idejét
betartja a higéniai előírásokat
biztosítja a frissáru pultok megfelelő működését, melynek során használja kiváló termékismeretét, valamint az általános irányelveket

Szükséges végzettség:

általános iskola

Munkakör betöltésének feltételei:

nyitott és érdeklődő kommunikáció
dinamikus személyiség
több műszakos munkarend vállalása
vásárló orientált beállítottság
önállóság,pontosság, megbízhatóság
készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre

Előnyt jelent:

szakirányú végzettség
kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
targoncavezetői engedély
HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapismerete

Amit nyújtunk:

Első hat hónapban bruttó 207.000 Ft alapbér + bruttó
16.000 Ft területi alapú bérkiegészítés
hetedik hónaptól bruttó 215.000 Ft alapbér + bruttó
a Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékok és
utazási költség
próbaidő lejárta után /3 hó/ bruttó 16.000 Ft választható
cafeteria, valamint 10 százalékos dolgozói vásárlási
kedvezmény
családi és sportnapok, csapatépítõ tréningek,
iskolakezdési támogatás, gyermek nyári tábor,
babacsomag, mikuláscsomag és ünnepség
nálunk töltött évek után jubileumi jutalom,ajánlási bónusz
karácsonyi utalvány
egészségmegõrzõ programok
Tesco Angyal Alapítvány
Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

207.000 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

próbaidő lejárta után: - Bruttó 16.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: SZÉP kártya bármely alszámla, egészségpénztár, Tesco utalvány, Egészségbiztosítás) - 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
207.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
57.701 Ft
16.000 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
ID: 3785594   Megjelentetés dátuma: 2019.10.12.   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   207.000 Ft