Raktári adminisztrátor

  • A munkavégzés helye: Polgár
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Az üzlet élvonalában dolgozunk - munkánk az alapja annak, hogy vevőinket és kollégáinkat nap, mint nap kiszolgáljuk
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Logisztika

Főbb feladatok:

A raktári rendszer használatával a beszállításhoz és kiszállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
Operációs állomány támogatása, rendszer szintű segítségnyújtás, problémák megoldása

Szükséges végzettség:

Munkakör betöltésének feltételei:

Ön a megfelelő kolléga számunkra, ha tud csapatban és önállóan is dolgozni. Rendelkezik számítógépes ismerettel.
Minimum érettségi bizonyítvány
Számítógépes ismeret
Pontos, precíz munkavégzés
Jó kommunikációs készség
12 órás váltott műszak vállalása

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik

Amit nyújtunk:

Dolgozói autóbuszok gondoskodnak a munkába járásról, Budapestről és vidékről is.
Nagyszerű csapat vagyunk, nálunk kevés a formalitás
Karrier lehetőség nálunk nem egy klisé - 4 országban dolgozunk Közép-európában, így számtalan lehetőség nyílik a fejlődésre
Versenyképes fizetés
Cafetéria évi bruttó 192 000 Ft
Vásárlási kedvezmény - max. évi 240 000 Ft
Jubileumi jutalom
Babacsomag, iskolakezdési támogatás
Ingyenes gyermektábor
Mikuláscsomag, Karácsonyi utalvány
Csapatépítők, Sportnap