Közép-európai készletgazdálkodási asszisztens

  • A munkavégzés helye: Budaörs, Kinizsi utca 1-3, 2040 Magyarország
  • Munkaidő: teljes munkaidő
A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen.
A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki.
Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik, 2015 júniusától One Europe néven a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szoros együttműködésben dolgozunk azért, hogy vásárlóink számára a legjobbat nyújthassuk.
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Beszerzés

Főbb feladatok:

- szállítói rendelések
- a szállítók előzetes tájékoztatása a várható rendelési mennyiségekről, illetve a visszajelzéseik összegyűjtése
- előző heti beszállítások ellenőrzése
- a rendelésekhez köthető adminisztráció intézése (rendelések feladása, módosítása, törlése)
- te vagy a rendelések kezelése terén az elsődleges kapcsolati pont a szállítók és a Tesco között

Általános teendők
- a készletgazdálkodási menedzser napi munkájának támogatása
- akciók előzetes ellenőrzése és várható forgalmának előrejelzése
- korábbi akciók elemzése, és az eredmények megbeszélése a készletgazdálkodási és beszerzési menedzserrel
- kapcsolattartás a társosztályokkal, különös tekintettel a Supply Chain-re és a Store Stock Planning csapatra
- riportok és kimutatások készítése múltbeli adatokból

Szükséges végzettség:

Érettségi

Munkakör betöltésének feltételei:

A végzettséged: legalább középfokú
Nyelvtudás terén: írásban jól kommunikálsz angolul, és szóban is ki tudod fejteni véleményed
Excel terén: nem rettensz meg akkor, ha szembejön egy HAHIBA; tudod, hogy az INDEX-HOL.VAN, és tisztában vagy azzal, mit csinál az FKERES.
Személyiséged: nyitott, problémamegoldó, stressztűrő - olyas valaki vagy, aki jól reagál a gyorsan változó környezetre és kihívásokra
Munkádra jellemző: határozott, precíz, pontos és önálló, de képes vagy csapatban is dolgozni
Világszemléleted: inkább analitikus, a számokkal és a táblázatokkal jó barátságban vagy.

Előnyt jelent:

Haladó Excel tudásod van
Hasonló munkakörben szereztél már 1-2 évnyi tapasztalatot

Amit nyújtunk:

Megbízható, stabil munkahely, ahol fejlődési és előrelépési lehetőségek tárháza vár
Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz
Fontos, hogy fejben itt legyél, ezért rugalmas munkavégzési lehetőséget is biztosítunk
Dolgozói autóbuszok a Kelenföldi és Déli pályaudvartól Budaörsi központunkba
Kollégáink előnyként értékelték még a könnyű parkolási lehetőséget és az étkező helyiséget a cégen belül, valamint, hogy gyakoriak a céges rendezvények.