Big Data Specialist

  • A munkavégzés helye: Budaörs, Kinizsi utca 1-3, 2040 Magyarország
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Logisztika

Főbb feladatok:

- Komplex VBA, web és Hadoop alapú alkalmazások tervezése, fejlesztése, dokumentálása és támogatása az ellátási láncon dolgozó kollégák számára
- Szoros együttműködés a régióba tartozó országok szakértőivel (Csehország, Magyarország, Lengyelország, Szlovákia, Anglia)
- SQL szerverek üzemeltetése és menedzselése, annak biztosítása, hogy az adatbázisok minden szükséges információ tartalmazzanak, az elemzők számára elérhetők legyenek
- Korszerű technológiák (Hadoop), programnyelvek bevezetésében aktív részvétel, új Python és web alapú applikációk fejlesztése
- IT issue-k továbbítása a helpdesk felé, a probléma megoldásának nyomonkövetése
- Projektek támogatása technikai oldalról
- A beérkező igények nyomonkövetése, egyeztetés egyéb területek szakértőivel
- Igények határidőre történő megvalósításának biztosítása

Szükséges végzettség:

Érettségi

Munkakör betöltésének feltételei:

- MS SQL adatbáziskezelésben szerzett tapasztalat (komplex lekérdezések tervezése, menedzselése és fejlesztése) vagy
- Python és egyéb web alapú programnyelvek ismerete és használata (Hadoop ismeret előny)
- Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
- Minimum középfokú végzettség, diploma előny
- MS Office alkalmazások használatában szerzett tapasztalat (Excel, Access, VBS, VBA)
- Tudjon hatalmas adathalmazokkal dolgozni
- Adatbáziskezelésben szerzett tapasztalat
- Jó együttműködési készség
- Önálló munkavégzés és priorizálási készség

Előnyt jelent:

Amit nyújtunk:

Támogatjuk a RUGALMASSÁGOT, mert úgy gondoljuk, hogy:
- az eredmények számítanak, nem az irodában töltött órák mennyisége
- a munka és a magánélet egyensúlya megvalósítható
- értékelni fogod azt a szabadságot, hogy eldöntheted, hol és mikor dolgozol
- A csapatszellem is építhető távolról
- A home office és a rugalmasság az egyik legfontosabb juttatásunk
- A KARRIERÉPÍTÉS nem csupán egy klisé - 4 piacon működünk, mint egységes közép-európai vállalkozás, így számos lehetőség van az előrelépésre és a fejlődésre
- NAGYSZERŰ CSAPAT vagyunk, és itt nem ragaszkodunk a formalitásokhoz
- 10% kedvezményt kapsz minden Tesco vásárlásból
- Különböző Cafeteria elemekből választhatsz