Toborzó

  • A munkavégzés helye: Budapest, Váci út 187, 1138 Magyarország
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

HR

Főbb feladatok:

A kiskereskedelmi toborzási folyamatok napi rendszerességű támogatása (logisztikai központok)
Napi rendszerességű kapcsolattartás a Toborzási adminisztrátorokkal, és a Toborzási központ csoportkoordinátorával, a folyamathoz szükséges adatok biztosítása
Jelentkezők előszűrése, a toborzási folyamat zavartalan biztosítása,
Álláshirdetések írása és kihelyezése a karrier oldalon és különböző állásportálokon.
Lehetséges jelöltek felkutatása és megkeresése a toborzási csatornák és eszközök használatával
A jelöltek napi rendszerességű előszűrése telefonon, illetve személyesen
A jelöltek szükséges végzettségének, tapasztalatának, szakértelmének és alkalmasságának vizsgálata
A Tesco jelölt-adatbázisának karbantartása
Személyes közreműködés az állásbörzéken, nyílt napokon való részvétel
A kiválasztási folyamat során felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása
A toborzási tevékenység riportálása, a toborzási csatornák hatékonyságának folyamatos mérése és felülvizsgálata
Szakértőként dolgozik a területén

Szükséges végzettség:

Középiskola

Munkakör betöltésének feltételei:

Minimum középiskolai végzettség
MS Office ismeret (word, excel)
jó szervező- és problémamegoldó képesség
Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
Proaktív, nyitott, pozitív személyiség
Ügyfélorientált, vevőközpontú gondolkodásmód