Törvényi megfelelőségi specialista

  • A munkavégzés helye: Budapest, Bécsi út 258, 1037 Magyarország
  • Bérfeltételek (bruttó): 227.700 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

- Vezetőmet támogatom a vállalati döntések végrehajtásában, a célok megvalósításában azzal, hogy gondoskodom a csapat tájékoztatásáról
- Támogatom az áruházat belső folyamatainak megvalósításában az alábbi területeken: készletgazdálkodás, áruátvétel, polci kihelyezés nyomon követése
- Az osztályomra vonatkozó rutinok, folyamatok, elvárások szakértője vagyok, ismerem a fő teljesítmény mutatókat
- Részt veszek azokon a külső és belső auditokon/ellenőrzéseken, amely a szakterületemhez kapcsolódó feladatokat, áruházi működéseket, területeket érinti
- Támogatom az áruházat, hogy megfeleljen a törvényi előírásoknak
- Elemzem az áreltérés, készlethiány, kasszasori többlet/hiány, áruházi takarítási, vásárlói árvisszatérítések eredményeit, ezeket megbeszélem az áruházi vezetőkkel és közösen megoldást találunk a problémákra

Szükséges végzettség:

Érettségi

Munkakör betöltésének feltételei:

- Legalább középfokú képesség (érettségi)
- Alapvető számítástechnika ismeretek
- Részletekre való figyelem
- Csapatmunka
- Folyamatok közötti összefüggések felismerése
- A rutinok és munkavégzéshez kiadott eljárások pontos betartása
- Jó szervező és kommunikációs készség
- Határozott fellépés
- Csapatban való gondolkodás

Előnyt jelent:

Amit nyújtunk:

- Kiszámítható, biztos jövedelem
- 7. hónaptól automatikus béremelés - ezzel köszönjük meg addigi munkád!
- Juttatások (teljes munkaidőben, próbaidő - jellemzően 3 hónap - lejárta után):
- nettó 12.000 Ft értékű választható csomag havonta (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
- 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után
- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Törvényesen és pontosan elszámolt és kifizetett pótlékok
- Megbízható munkaügyi folyamatok
- Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

227.700 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

próbaidő lejárta után: - Bruttó 16.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: SZÉP kártya bármely alszámla, egészségpénztár, Tesco utalvány, Egészségbiztosítás) - 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
227.700 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
63.471 Ft
16.000 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
ID: 3732990  Megjelentetés dátuma: 2019.08.06.  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 227.700 Ft