Raktári specialista

  • A munkavégzés helye: Polgár
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Az üzlet élvonalában dolgozunk - a specialista szakértője a folyamatoknak, sztenderdeknek, munkája az alapja annak, hogy vevőinket és kollégáinkat nap, mint nap kiszolgáljuk.
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Készletgazdálkodás

Főbb feladatok:

- Kapcsolat tartás a társosztályokkal,
- HR folyamatokban való aktív részvétel,
- Munkaügyi és pénzügyi riportok készítése,
- Munkavédelmi koordináció

Szükséges végzettség:

Munkakör betöltésének feltételei:

- Érettségi bizonyítvány
- Pontos, precíz munkavégzés
- Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

- Gyorsan tanul, és jól alkalmazkodik az új kihívásokhoz,
- Ha hasonló munkakörben, vagy beszállító vállalatnál szerzett szakmai tapasztalata van.

Amit nyújtunk:

- Nagyszerű csapat vagyunk, nálunk kevés a formalitás
- Karrier lehetőség nálunk nem egy klisé - 4 országban dolgozunk Közép-európában, így számtalan lehetőség nyílik a fejlődésre
- Versenyképes fizetés
- Cafetéria évi bruttó 192 000 Ft
- Vásárlási kedvezmény - max. évi 240 000 Ft
- Jubileumi jutalom
- Babacsomag, iskolakezdési támogatás
- Ingyenes gyermektábor
- Mikuláscsomag, Karácsonyi utalvány
- Csapatépítők, Sportnap