Minőségellenőr-Gyál

  • A munkavégzés helye: Gyál
  • Bérinformációk: 253.200 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen.
A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki.
Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik, 2015 júniusától One Europe néven a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szoros együttműködésben dolgozunk azért, hogy vásárlóink számára a legjobbat nyújthassuk.
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Minőségbiztosítás

Főbb feladatok:

-végzése) Stabil termékismerettel a frissáru minőségének ellenőrzése a belső elvárásaink szerint (szakmai előképzettség nem feltétel)
- Önálló döntéshozatal az ellenőrzött termékek minőségének megítélésében
- Az ellenőrzések folyamatos és pontos dokumentálása
- A termékekkel kapcsolatos minőségi/szezonális változások érvényesítése az átvétel során
- Az áruátvétellel kapcsolatos kiegészítő feladatok elvégzése (pl.: tárolási tesztek
- kapcsolattartás a tárosztályainkkal, segíteni őket a döntés-előkészítési/döntési folyamataikban
- átvételre visszavezethető áruházi minőségi termékprobléma kivizsgálása, egyeztetése, és megfelelő megoldás kidolgozása

Szükséges végzettség:

Középiskola

Munkakör betöltésének feltételei:

- Megbízhatóság, precizitás
- Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- 3 műszakos munkarendben történő munkavégzés
- Jó fizikai állóképesség
- Számítástechnikai ismeret (excel, word felhasználói szint)
- "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

- Húsiparban szerzett tapasztalatod van
- Zöldségek, gyümölcsök területén termesztési/forgalmazási/minősítési területen tapasztalatod van
- Minőségellenőri feladatokat végeztél korábban frissáru áruterületen

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

253.200 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
253.200 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
0 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
ID: 3731582   Megjelentetés dátuma: 2019.08.04.   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   253.200 Ft