Internship - Pénzügy

  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Pénzügy

Főbb feladatok:

- Aktuális makrogazdasági tendenciákon alapuló és komoly kihívásokat jelentő projekt megvalósítása a munkaerőköltség és adózás területén
- Elemzés és tanulmány készítése angol nyelven
- A projekt eredményeinek bemutatása a Senior Management csapatnak

Szükséges végzettség:

Munkakör betöltésének feltételei:

- Hallgatói jogviszony, és legalább két lezárt tanulmányi éved van (Közgazdasági vagy Pénzügy és számvitel terület előny)
- Analitikus gondolkodásmód és tervezési szemlélet. Adatok elemzésében szerzett tapasztalat.
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek (különösen Excel és Power Point)
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Elkötelezettség és pozitív hozzáállás

Előnyt jelent:

Amit nyújtunk:

- Heti 40 órás munka, és ennek megfelelő bérezés
- A nyertes projekt szerzője további díjat kap
- Lehetőség teljes munkaidős állásra a projekt befejezése után
- Rugalmas munkaidő
- Lehetőség távolról is dolgozni/ Home office
- Támogatás a pénzügyi osztály kijelölt embereitől
- Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.