Frissáru specialista

  • A munkavégzés helye: Hatvan, Bibó István utca 1, 3000 Magyarország
  • A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 199.400 Ft
  • A munkába lépés időpontja: 2018.07.09.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

- Koordinálja csapatát vezetőjétől vagy az ügyeletes vezetőtől kapott információk alapján, valamint részt vesz a munkaszervezésben
- Vezetője távolléte alatt felelős a terület munkaszervezéséért, az ügyeletes áruházi vezetővel egyetértésben
- Vezetője távollétében megismeri a szükséges információkat, és azokról tájékoztatja munkatársait
- Feladata a területén munkát végzők képességeinek fejlesztése
- A vállalat által elvárt folyamatoknak és eljárásmódoknak megfelelően az elvégzendő feladatokat gyakorlatban is megmutatja.
- Támogatja csapatát visszajelzésekkel és tréningekkel, hogy a lehető legjobb színvonalon teljesítsenek
- Figyelemmel kíséri a hátsó területi raktározást, mind a raktárak érintett területein, mind a hűtőkamrában
- Munkáját a tőle elvárható szakértelemmel és gondossággal, saját osztályára vonatkozó rutinok, folyamatok, elvárások szerint végzi
- Szorosan együttműködik az áruházi megfelelőségi csapattal a célok elérése érdekében
- Megoldja a területen felmerült ad hoc problémákat
- Betartja a vonatkozó törvényi előírásokat és a Tesco-Global Zrt. belső szabályait.

Szükséges végzettség:

általános iskola

Munkakör betöltésének feltételei:

- A területhez tartozó folyamatok és rutinok ismerete
- Számítógépes ismeretek (MS World, MS Excel)
- Kiváló kommunikációs készség
- Több műszakos munkarend vállalása
- Vevőközpontú szemlélet

Előnyt jelent:

- középfokú végzettség
- kereskedelmi tapasztalat
- alapvető fogyasztóvédelmi ismeretek

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

199.400 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
199.400 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
55.582 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   199.400 Ft