Sofőr (on-line bevásárlás)

  • A munkavégzés helye: Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 191, 1214 Magyarország
  • A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 211.600 Ft
  • Munkaidő: részmunkaidő
Egy 3,5 tonnás teherautóval kell szállítani a vevők otthonába az interneten megrendelt árut, gyakran a városban, nagy forgalomban fog vezetni. A vásárlók kizárólag bankkártyával vagy átutalással tudnak fizetni, ezért nem kell Önnek készpénzt kezelnie.
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

- Sofőr, kiszállító, szállítmányozó, fuvaros, kamionsofőr, gépjárművezető, bútorszállító, postás, áruszállító tapasztalata van vagy csak kiválóan vezet és van "B" kategóriás jogosítványa?
Vegye fel velünk a kapcsolatot!
- Szeressen vezetni akár csúcsforgalomban is
- Legyen nyitott az emberekkel, nem csak az autóban fog ülni,
- Minden helyzetben legyen barátságos, és legyen jó erőben, hogy az áruval teli rekeszek mozgatása ne okozzon gondot.

Szükséges végzettség:

általános iskola

Munkakör betöltésének feltételei:

Előnyt jelent:

Amit nyújtunk:

- Akár mellékállásban is dolgozhat
- Rugalmasak vagyunk a műszakbeosztásban
- Támogatjuk a letelepedését
- Segítőkész és vidám csapatunk van
- Nincs szükség tapasztalatra - mi mindenre megtanítjuk!
- Érezni fogja, hogy értékeljük a munkáját
- Tanulásra és előrelépésre is kap lehetőséget
- Minden napunk más, nem lehet megunni
- 10% jelenléti bónusz (az első teljes letöltött hónap után), 10% dolgozói kedvezmény minden vásárlásból (6 hónap után)
- Nálunk mindenki a csapat tagja, meghívjuk családi napokra, rendezvényeinkre, sportnapra és apró ajándékokkal kedveskedünk minden kollégánknak az év során
Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

211.600 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
211.600 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
72.208 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   211.600 Ft