Vevőszolgálati specialista

  • A munkavégzés helye: Győr, Királyszék út 33, 9012 Magyarország
  • A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 199.400 Ft
  • A munkába lépés időpontja: 2018.07.17.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

- A hozzá tartozó területeken megvalósítja a vásárlók elsõ osztályú, sorbanállás-mentes kiszolgálását.
- Biztosítja, hogy minden felmerülõ vásárlói probléma a Tesco elvárásainak megfelelõen kerüljön megoldásra.
Szakszerűen tájékoztatja a vásárlókat és kezeli reklamációikat.
Ellátja a kasszasor teljeskörű felügyeletét (kasszák előírás szerinti nyitásának és zárásának koordinálása, tranzakció stornók ellenőrzése, váltópénz biztosítása, működő kasszák rovancsolása, jótállási jegyek és áfás számla kiadása, hangos bemondás).
Koordinálja az osztály takarítási rutinját
Betartja, és gondoskodik arról, hogy a vevőszolgálati csapat is betartsa a vonatkozó jogszabályi és munkavédelmi előírásokat
Elkészíti a szükséges kimutatásokat

Szükséges végzettség:

általános iskola

Munkakör betöltésének feltételei:

Általános iskolai végzettség
Alapvető számítógépes ismeretek
Több műszakos munkarend vállalása
Vevőközpontú szemlélet

Előnyt jelent:

középfokú végzettség,
vevőszolgálati területen szerzett tapasztalat,
kereskedelmi tapasztalat,
alapvető fogyasztóvédelmi ismeretek,

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

199.400 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

próbaidő lejárta után: - Nettó 12.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.) 6 hónap után: - 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
199.400 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
55.582 Ft
12.000 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   199.400 Ft