Munkaügyi előadó - Gyál

  • A munkavégzés helye: 2360 Gyál, Bem József u. 28.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Logisztika

Főbb feladatok:

Elvégzi az új belépők, a kilépők és az állományban lévő dolgozók teljes körű munkaügyi adminisztrációját.
Kezeli a be- és kiléptetéshez szükséges dokumentációkat (munkaszerződések, munkaköri leírások).
Előkészíti a bérfeladást.
Kapcsolatot tart a vállalat osztályaival, biztosítja a munkaügyi vonatkozású információk áramlását.
Kapcsolatot tart a győri munkaügyi és bérosztállyal.
Általános adminisztratív feladatokat lát el.

Szükséges végzettség:

Középiskola

Munkakör betöltésének feltételei:

lelkes és elkötelezett hozzáállás.
őszinte, kiegyensúlyozott személyiség,
készség a csapatmunkára,
az MS Word és az MS Excel programok felhasználói szintű ismerete,
középfokú végzettség,

Előnyt jelent:

érettségi bizonyítvány,
hat hónapos adminisztratív vagy HR területen szerzett szakmai tapasztalat.