Raktári adminisztrátor- Gyál

  • A munkavégzés helye: 2360 Gyál, Bem József u. 28.
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 198.000 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Logisztika

Főbb feladatok:

Ellátja a beérkező és kimenő áruk raktári mozgásainak teljeskörű adminisztrációját.
Egyezteti a szállítólevelek tartalmát és a rakodási terveket a raktári számítógépes rendszerben szereplő adatokkal.

Szükséges végzettség:

Érettségi

Munkakör betöltésének feltételei:

lelkes és elkötelezett hozzáállás.
készség a csapatmunkára,
a Microsoft Excel, Word és Outlook alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
nyílt, kiegyensúlyozott személyiség,
érettségi bizonyítvány,

Előnyt jelent:

szakmai tapasztalat gazdasági, logisztikai, áruforgalmi vagy adminisztratív területen.

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

198.000 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
198.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
0 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.