Raktári munkatárs

  • A munkavégzés helye: 2053 Herceghalom, Zsámbéki u. 14., Pest megye
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 198.000 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Logisztika

Főbb feladatok:

Gondoskodik az áru szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatásáról, elhelyezéséről.
Áru beérkezésekor az áruk szállító gépjárműről való lerakodása és a kiszállítási folyamatokban az összekészített rakatok és rollkocsik gépjárműbe rakodása vezetőállásos targoncával.
Betartja a feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályokat, előírásokat és munkafolyamatokat, munkáját hatékonyan végzi.
A raktárteret rendben és tisztán tartja.

Szükséges végzettség:

általános iskola

Munkakör betöltésének feltételei:

- OKJ bizonyítvány (Targoncavezető vagy Könnyűgépkezelő)

- 12 órás, kétműszakos munkarend vállalása
- készség a csapatmunkára
- fizikai és egészségügyi alkalmasság
- targoncavezetői engedély (3313 vezetőállásos targonca)
- általános iskolai végzettség

Előnyt jelent:

- logisztikai vagy áruforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat
- középfokú végzettség
- targoncavezetői gyakorlat

(Céges buszjáratok biztosítják a könnyebb munkába járást)

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

198.000 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
198.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
0 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.