Vevőszolgálati pultos - Hiper

  • A munkavégzés helye: 3580 Tiszaújváros, Örösi út 1/A
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 171.800 Ft
  • A munkába lépés időpontja: 2017.12.11.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

Biztosítja a vásárlók teljes körű kiszolgálását.
Szakszerűen tájékoztatja a vásárlókat, kezeli reklamációikat, a vásárlói bejegyzéseket továbbítja az illetékesek felé.
Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
Megismeri és hatékonyan végzi a feladatköréhez kapcsolódó áruházi munkafolyamatokat (jótállási jegyek és áfás számla kiadása, nyereményjátékok lebonyolítása, nem vényköteles gyógyszerek értékesítése, hangos bemondás).
Munkája során segíti az új munkatársak és gyakornokok beilleszkedését, gyakorlati tapasztalatit megosztja.
Rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn.
Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.

Szükséges végzettség:

Szakmunkásképző

Munkakör betöltésének feltételei:

a Word, Excel, és Outlook alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
egészségügyi alkalmasság,
motiváló, meggyőző személyiség.
készség a csapatmunkára,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
nyílt, kiegyensúlyozott személyiség,
szakirányú kereskedelmi végzettség,

Előnyt jelent:

középfokú végzettség,
vevőszolgálati területen szerzett tapasztalat,
kereskedelmi tapasztalat,
alapvető fogyasztóvédelmi ismeretek,
idegennyelv alapfokú ismerete.

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

171.800 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
171.800 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
0 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.