Műszakvezető

  • A munkavégzés helye: 1131 Budapest, XIII. kerület,
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 217.000 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi üzleti folyamatok, Business Support

Főbb feladatok:

Ügyeletes vezetői teendők ellátása a boltban.
Bolt nyitási és zárási feladatainak ellátása, előírások betartása.
Az eladótérben megvizsgálja a termékek elérhetőségét, a takarítást, az árak pontosságát.
A felmerült teendőket priorizálja, a bolti kollégáknak delegálja a feladatokat.
Kontrollálja a csapatot, hogy pontosan betartják-e a munkavédelmi, élelmiszer-biztonsági előírásokat Betartja és betartatja a higiéniai, munkavédelmi és a ruházatra vonatkozó előírásokat.
Gondoskodik a megfelelő készletgazdálkodásról, a kapcsolódó rutinok és folyamatok betartásáról.
Betartja a pénzkezelési szabályokat, a készpénz és az egyéb fizetőeszközök feldolgozására vonatkozó előírásokat.
Betartja a kassza kezelésére vonatkozó előírásokat, pénztáros feladatokat is ellát.
A boltvezető távollétében ellenőrzöm és aláírom a napi árintegritás riportot.
Adminisztrálja a bejövő és a kimenő dokumentumokat, leveleket.
A boltvezető távollétében tartja a kapcsolatot a hatóságokkal az esetleges vizsgálatok során.

Szükséges végzettség:

Munkakör betöltésének feltételei:

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES KÉPZETTSÉGEK, KÉPESÍTÉSEK, SZAKMAI TAPASZTALAT:
Alapvető számítógépes ismeretek
Kommunikációs készség
MS Office felhasználói ismeretek
Vezetői tapasztalat
Vevőközpontúság
Bolti működés, munkavédelem, árintegritás, termékkihelyezés és a vásárlók befolyásolása terén szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

217.000 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

próbaidő lejárta után: - Nettó 12.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.) 6 hónap után: - 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
217.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
60.488 Ft
12.000 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.