Főgáz Zrt. - telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

TeleMedia Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.03.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• általános tájékoztatás a FŐGÁZ Zrt. szolgáltatásait illetően
• szerződésekkel kapcsolatos tájékoztatás
• kereskedőváltással kapcsolatos tájékoztatás
• mérőállás rögzítés
• számlázással kapcsolatos ügyintézés
• ügyfélkapcsolati naplóbejegyzés rögzítése
• kimenő hívások kezelése

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények:
• legalább középfokú végzettség
• telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat
• számítógépes felhasználói ismeretek
• ügyfélorientált szemlélet
• önálló feladatmegoldó képesség
• kiváló kommunikációs készség és jó kapcsolatteremtő képesség
• empatikus hozzáállás
• stressz-tűrő képesség

Előnyt jelent, de nem feltétel:
• felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
• SAP ISU rendszer ismerete (a képzést a FŐGÁZ biztosítja)
• közműszolgáltató cégnél szerzett tapasztalat
• nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit munkáltatóként nyújtunk:
• stabil, biztonságos munkahely
• tervezhető munkaidő beosztás
• versenyképes bérezés és juttatások
• munkába járás támogatása
• teljes körű szakmai felkészítő tréning
• modern, kellemes munkakörnyezet

Egyéb béren kívüli juttatások

cafeteria

Információk a kiválasztási folyamatról

Várjuk jelentkezését fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzának elküldésével!

Egyéb információk:
Kérjük, hogy kizárólag az alábbi dátumokon történő rendelkezésre állás esetén jelentkezzenek:
A kiválasztás várható időpontja: 2016. szeptember 28 és/vagy 29.
A munkába lépés várható időpontja: 2016. október 3.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

ügyfélszolgálat

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk, a TeleMedia Kft. 1993-ban az első hazai bér call centerként kezdte meg működését. Komplex ügyfélkapcsolati megoldásokat szállítunk ügyfeleink részére, így ügyfélszolgálati, helpdesk, telemarketing és CRM szolgáltatásokat nyújtunk elsősorban nemzetközi nagyvállalatok részére.
Cégünk a hazai piacon egyedülálló módon több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a call center szolgáltatások területén, amelyet széleskörű nemzetközi szakismeret egészít ki. Több, mint 20 éve eredményesen működünk, üzletpolitikánk, állandó tulajdonosi hátterünk, menedzsmentünk és stabil pénzügyi helyzetünk kiszámítható hátteret jelent ügyfeleink számára.

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

1012 Budapest