Call Center operátor

Telemarketing International Kft.

A munkavégzés helye
Fehérvári u. 75, Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok, munkák:

Bejövő, kimenő hívások kezelése
Interneten beérkezett rendelések feldolgozása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:

* Stabil háttér
* Változatos, ingyenes képzések
* Barátságos légkör
* Versenyképes jövedelem (teljesítményarányosan 8 órában átlagosan: 140.000-200.000 Ft)
* Rugalmas munkaidő (4,6 vagy 8 órában)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Az álláshoz tartozó elvárások:

* Jó kommunikációs készség
* Ügyfél orientáltság
* Számítógép felhasználói szintű ismerete
* Megbízhatóság, önállóság, kreativitás
* magyar vagy román vagy cseh és szlovák nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk 1992 óta működik hazánkban. Termékeinket főként közvetlen televíziós ajánlatokon keresztül, illetve online marketingen keresztül értékesítjük.

Cégünk filozófiája, hogy olyan különleges, nem hétköznapi képességű, és teljesítményű termékeket kutatunk fel, mutatunk be, majd értékesítünk a világban, melyek az emberek számára hasznos pluszt, kényelmet, megtakarított időt, illetve pénzt nyújthatnak. Az ilyen termékek tudását televíziós reklámokon- illetve az interneten keresztül lehet megfelelően elmagyarázni, érzékeltetni, így a cég a direkt értékesítés formáját választotta.

A cég címe

Fehérvári u. 75
9028 Győr