Területi képviselő – Nógrád és Heves megye

Táltos Reklám Kft. partnere

A munkavégzés helye
Heves megye, Nógrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszer kereskedelmi vállalat munkatársat keres
munkakörbe
Az Ön feladata:
• Termékeink aktív értékesítése
• Vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
• Új partnerek felkutatása és megnyerése
• Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése
• A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
• A cég hatékony képviselete

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Szabad hétvégék, kiszámítható munkaidő
• Versenyképes jövedelem, tablet, mobiltelefon
• Egy piacvezető cég biztonság
• Önálló munkavégzés, változatos munkakör
• Fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát küldje a megadott e-mailcímre.

Megbízó

Nagykereskedelem

Élelmiszer kereskedelmi vállalat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

Az Ön profilja:
• Több éves, vendéglátásban szerzett tapasztalat séf, üzletvezető vagy felszolgáló munkakörben
• Komoly szakmai érdeklődés a gasztronómia iránt
• Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség
• Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés
• Erős értékesítési és értékteremtési beállítottság
• Nógrád vagy Heves megyei lakhely
• „B” kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Előnyt jelent:
• Szakács végzettség, több éves séf munkakörben szerzett tapasztalat
• Értékesítési folyamatok ismerete
• Értékesítési tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Táltos Reklám Kft.
Győri út 20.
1123 Budapest