Logisztikai vezető

Táltos Reklám Kft. partnere

A munkavégzés helye
Győr, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Piacvezető élelmiszer kereskedelmi vállalat munkatársat keres, délutános műszakba (14-22 óráig tartó munkavégzés)

munkakörbe

Az Ön feladata:
• műszaki biztonság megteremtése és fenntartása a vállalat 2 telephelyén,
• gépkocsik szervizeltetése,
• higiéniai és egészségügyi biztonság megteremtése és fenntartása,
• elsődleges és szakhatósági kapcsolattartás,
• engedélyek hatályosságának felügyelete,
• álló- és forgóeszköz használata és fenntartása,
• minden egyéb, a raktár és a szállítmányozás működését érintő, technikai folyamat szabályozása és ellenőrzése,
• költségoptimalizálás,
• raktárvezetők és logisztikusok munkájának koordinálása, ellenőrzése,
• ad hoc problémamegoldás.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• változatos feladatkör
• hosszú, távú biztos munkahely
• fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
Győr és Budapest
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát és motivációs levelét küldje a megadott e-mailcímre.

Megbízó

Nagykereskedelem

Piacvezető élelmiszer kereskedelmi vállalat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Az Ön profilja:
• logisztikai vezetői munkakörben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat,
• élelmiszeriparban szerzett 2-3 éves vezetői tapasztalat,
• fuvarszervezési ismeretek,
• élelmiszerraktározási ismeretek és tapasztalat,
• gépjármű szervizeltetésben szerzett tapasztalat,
• felsőfokú végzettség,
• vezetői attitűd,
• nagyfokú önállóság, megbízható munkavégzés,
• fiatalos lendület,
• jó szervezőképesség, problémamegoldó képesség,
• magas stressz tűrés,
• budapesti, vagy környéki lakhely,
• utazási hajlandóság a két telephely között,
• délutános munkaidő vállalása,
• B kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Táltos Reklám Kft.
Győri út 20.
1123 Budapest