Fűtésszerelő

T-Szol Zrt.

A munkavégzés helye
Győri utca 23., Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt.
munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:
- Távhőszolgáltató hőközpontok, hőfogadók, távhővezetékek üzemeltetése, karbantartása, javítása
- Távhővel ellátott fogyasztók épületgépészeti rendszereinek hibaelhárítása, javítása
- Időnként diszpécseri feladatok ellátása
Elvárások:
- Szakirányú szakmunkás- vagy szakközépiskolai végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Jó kommunikációs készség

Előny:
- Legalább két év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Hegesztési tapasztalat
Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdéssel
- Stabil munkahely
- Teljes munkaidős foglalkoztatás
- Folyamatos munkarend
- Cafetéria
Munkavégzés helye: Tatabánya, Baj
A jelentkezők fényképes önéletrajzát - a pozíció megnevezésének feltüntetésével- az "elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva, vagy levélben a T-Szol Zrt. 2800 Tatabánya, Pf.: 104. postacímre várjuk.
Határidő: folyamatos

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A T-SZOL Zrt. működése Tatabánya városra és Baj községre terjed ki, a Tatabánya Fűtőerőmű Kft-től vásárolt hővel, illetve Bajon gázkazánnal termelt hőenergiával biztosítja a rendszerre kapcsolt lakások, közületek és vállalkozások távhő- és használati melegvíz ellátását.

A cég címe

T-Szol Zrt.
Győri út 23.
2800 Tatabánya

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kupi Gáborné
E-mail: Küldje el önéletrajzát