IT Informatikus rendszergazda

SZV-TECH Kft.

A munkavégzés helye
Makó
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.10.01.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
megállapodás alapján

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szervizes munkatársakat keresünk csapatunkba !

Ha jó kommunikációs képességgel rendelkezel, nem veszel el az informatika világában értesz az okos telefonokhoz és egyéb okos kütyükhöz. Igényes vagy megjelenésedre és munkádra, csapatjátékos, kitartó és motivált vagy akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok:
Partnereink, hardver- és szoftver eszközeinek menedzselése, a felhasználói problémák megoldása, a felhasználók munkájának segítése. Értékesítési feladatok ellátása. Biztonságtechnikai rendszerek telepítése, karbantartása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
Minimum szakirányú középfokú végzettség, jó kommunikációs készség, B kategóriás jogosítvány.
minimum 2 éves szakmai tapasztalat
Szükséges ismeretek:
Széleskörű hardver ismeret, LAN-WAN,hálózatok
Operációs rendszer: Windows, Linux,
IT hálózati ismertek, tervezés, felügyelt
Szakmai angol nyelvű dokumentációk megértése .

Előnyt jelent ha:
Erős Windows rendszergazdai és Active Directory ismeretekkel rendelkezel.
Linux rendszergazdai alapismereteid is vannak.
Magas fokú precizitás és dokumentálási készséggel bírsz.
Irodagép javításban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
Dinamikus csapatban dolgozhatsz.
Mi hosszútávra tervezünk veled, ezért időt és energiát szánunk arra, hogy fejlődj.
Nálunk a stresszes helyzetekben is jelen van a humor.
Mi elfogadjuk, hogy emberből vagy és hibázhatsz.
Az anyagi megbecsülésed motorja a fejlődésed, amelyet versenyképes jövedelmet biztosít számodra.

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.09.30. (még 10 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

informatika

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

Megbízható, precíz, munkájára és környezetére igényes,

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk az SZV-Tech Kft. 2002-ben kezdte meg működését. Számítástechnikai és irodatechnikai eszközök forgalmazásával és javításával foglalkozik. Üzleteink Csongrádon és Makón találhatók.
www.szv-tech.hu

A cég címe

SZV-TECH KFT
ÚRI U 8
6900 MAKÓ

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kakuja Zsolt
Tel.: +36703151572
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 2972293   Megjelentetés dátuma: 2018.09.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   megállapodás alapján