Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Ingatlanértékesítő - Tata Duna House

SZÖVINK Plusz Kft.

A munkavégzés helye
Tata
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.03.21.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Pályakezdőként keresel állást, vagy éppen vérbeli, tapasztalt értékesítő vagy? Nem nyújt már számodra kihívást a munkád, ezért új szakmát tanulnál?

Csatlakozz Közép-Európa legnagyobb ingatlanközvetítő cégcsoportjához még ma!

Nálunk hivatás, karrier és hosszútávú lehetőségek várnak!

Most itt a lehetőség, bővítjük csapatunkat tatai irodánkban:

[email protected]
Herbály Hajnalka
+36/30 335 4931

Feladatok:

- Ingatlanok felkutatása
- Prémium szerződések megkötése
- Hirdetések szerkesztése, kezelése
- Jó minőségű fényképek készítése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás, igényfelmérés
- Üzletzárások menetéban való aktív részvétel

Amire szükséged lesz:
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Tanulási hajlandóság
- Motivált, agilis személyiség és eredményorientáltság
- Igényes, üzleties megjelenés, vállalkozói szemlélet

Előnyök:
- Értékesítésben szerzett tapasztalat
- Nyelvismeret

Amit kínálunk:
- Nemzetközi szintű képzési rendszer, mentorálás, támogató légkör
- Kiszámítható, tervezhető, gyors karrierút
- Kiemelkedő jövedelemszerzési lehetőség. teljesítményarányos, jutalékos rendszer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, ne habozz, élj a lehetőséggel, küld el fényképes önéletrajzodat a [email protected] vagy a [email protected] címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Duna House dinamikus fejlődése eredményeként, cégünk 5 irodával működik, Tatán, Tatabányán, Bicskén, Dorogon és Győrben.
Naprakész, folyamatosan megújuló kínálatunkban lakások, családi házak, ikerházak, sorházi lakások, újépítésű családi- és ikerházak, újépítésű fejlesztések, építési és ipari telkek és kiadó üzlethelyiségek mindegyike megtalálható.
Komplex szolgáltatásunk keretein belül banksemleges, díjtalan, teljes körű és személyre szabott hitelügyintézéssel állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére.

A cég címe

SZÖVINK Plusz Ingatlanközvetítő Kft.
Tata, Ady Endre u. 15.
2890 Tata
ID: 3814179  Megjelentetés dátuma: 2020.02.12.