Irodai pénzügyi szakember

SZÖVINK Plusz Kft.

A munkavégzés helye
Tata
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2019.07.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Duna House Cégcsoport Magyarország kulcsfontosságú ingatlanpiaci szereplője. Piacvezető ingatlaniroda szám tekintetében, valamint vezető pozíciót tölt be az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is.

Tatai franchise irodánk kollégát keres :

Irodai pénzügyi szakértő munkatársat, kiemelt kereseti lehetőségek mellett.

Amit kínálunk:

Teljesítményalapú, kiemelkedő díjazási rendszer
Erős szakmai támogatás
Az ország egyik meghatározó pénzügyi közvetítő hálózatán belüli karrierlehetőség
Széleskörű képzési, továbbképzési rendszer
Exkluzív iroda és eszköztámogatás
Együttműködési lehetőség ingatlanközvetítésben

Feladatok:

Duna House ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása
Ügyfelek részére pénzügyi terv kidolgozása
Állami támogatások igénylésének elősegítése

Elvárások:

Értékesítési tapasztalat, lakás takarékpénztári, hitelközvetítői, biztosítási múlt előny
Adatbázis feldolgozásában szerzett tapasztalat
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Vállalkozói jogviszony
MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete.

Munkavégzés helye:

Tata

Fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel az alábbi email címen:

[email protected] , vagy a [email protected]

Bérinformációk

Megállapodás alapján(fix+jutalékos rendszer)

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Duna House Ingatlan tatai, és dorogi irodája – az országos Duna House Ingatlan hálózat tagjaként – 2011. áprilisától áll az ingatlant keresők és kínálók szolgálatában. Irodáink: Tata Ady Endre út 15. szám , és Dorog, Bécsi út 39. szám alatt találhatóak. Az iroda nyitva tartását úgy alakítottuk ki, hogy az alkalmazkodjon ügyfeleink munkarendjéhez és szabadidejéhez. Kínálatunkban megtalálhatóak mind a kisebb értékű, mind a nagy értékű, lakások, családi házak, kereskedelmi- és ipari ingatlanok, telkek is. Országos hálózat tagjaként azonban nemcsak Komárom-Esztergom megyében, hanem az ország egész területén segítünk Ügyfeleinknek ingatlan értékesítésében és vásárlásában egyaránt. Keressen bátran bennünket, hogy segíthessünk!

A cég címe

SZÖVINK Plusz Ingatlanközvetítő Kft.
Tata, Ady Endre u. 15.
2890 Tata
ID: 3667501   Megjelentetés dátuma: 2019.05.14.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Megállapodás alapján(fix+jutalékos rendszer)