Bérszámfejtő- TB ügyintéző munkatársat keresünk!

Szinga Sport Kft.

A munkavégzés helye
1038 Budapest Tündérliget utca 2, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

o Komplett beszámfejtési feladatok ellátása
o Jelenléti ív bekérése, ellenőrzése és rögzítése, esetleges javítások megbeszélése
o Üzletekkel folyamatos kapcsolattartás, változások nyilvántartása, felvezetése
o Jelenléti ívek és szabadságok egyeztetése, táppénz egyeztetése
o Járulék bevallások készítése
o Munkaügyi adminisztráció ellátása
o Bérszámfejtés
o Táppénz ellátás számolása
o Egészség pénztári jelentések elkészítése
o Havi és éves adatszolgáltatások előkészítése
o Kimutatások, igazolások készítése
o Napi szintű kapcsolattartás a dolgozókkal.
o Babér program teljes körű és átfogó ismerete

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Képzési szak

Bérszámfejtő tb ügyintéző

Egyéb ismeretek

Bérelszámolás - szakértő
Microsoft Excel - haladó
Microsoft Outlook - haladó
Microsoft PowerPoint - haladó
Microsoft Word - haladó

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

 Bérszámfejtő- Tb ügyintézői végzettség
 Nagyfokú munkabírás
 Csapatjátékos
 Energikus
 Optimizmus-
 Pozitív hozzáállás-
 Határozottság
 3-5 év TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat
 Adó, bér, TB jogszabályok naprakész ismerete
 Önálló munkavégzésre való képesség, pontos, megbízható személyiség
 Monotónia tűrése
 Felhasználói szintű informatikai ismeretek (excel, word)
 Jó kommunikációs készség

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal pozíció és bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Sportruházati kis-és nagykereskedelmi hálózat

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szinga Sport Kft
Tündérliget u. 2
1038 Budapest