Raktári, irodai, eladói munkakörben munkatársakat keresünk

Szinga Sport Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali kezdés
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
180500,-

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csökkentett munkaképességű , elsősorban rehabilitációs kártyával rendelkező kisegítő munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökben azonnali kezdéssel :
- eladó
- raktáros
- adminisztratív munkatárs
- monitor figyelő
-ügyfélszolgálati munkatárs ( otthon végezhető munka )
Fényképes önéletrajzot várunk a munkaugy1@playersroom.hu email címre.Kérem a tárgyban írja meg, melyik munkakört szeretné betölteni.

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kis,-és nagykereskedekmi sportruházattal foglalkozó cég

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Tündérliget utca 2
1038 Budapest
ID: 2558859   Megjelentetés dátuma: 2018.04.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   180500,-