Ügyfélszolgálati Webes munkatársat keresünk teljes munkaidőben

Szinga Sport Kft.

A munkavégzés helye
1142. Budapest, Szőnyi út 2.
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Szinga Sport Kft., Magyarország egyik legnagyobb sport-és divatruházattal foglalkozó cége teljes munkaidős ügyfélszolgálati munkatársat keres.
A munkakörhöz tartozó feladatok

• Vásárlói megkeresések fogadása telefonon és e-mailben
• Tájékoztatás és információnyújtás a termékeinkkel a rendelésekkel és kiszállításokkal kapcsolatban
• Reklamációk kezelése, észrevételek megválaszolása szóban és írásban
• Adminisztrációs feladatok elvégzése, elszámolások ellenőrzése
• Webes rendelések kezelése, adminisztrációja

Elvárásaink

• Jó kommunikációs képesség
• Ügyfél orientált és türelmes személyiség
• Képesség az önálló munkavégzésre
• Stressz-és monotóniatűrő képesség
• Középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

• Hosszú távú munkalehetőség
• Stabil vállalati háttér

A munkába lépés időpontja:
Azonnali munkakezdés

A munkavégzés helye:
Budapest

Fényképes önéletrajzzal a foglalkoztatas@playersroom.hu címen, tárgyként tüntesse fel, hogy ,,Ügyfélszolgálati munkatárs”.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) és
Német nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Sportruházati kis-és nagykereskedelmi hálózat

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

PLAYERSROOM - Szinga Sport Kft.
Tündérliget u. 2
1038 Budapest

Kapcsolat