Eladó-pultos

Sziget-Credit Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Etele tér, 1115 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szafi Smart Shop & Street Food meglévő csapatát bővíti!
Ha van tapasztalatod a kereskedelemben és a Street Foodban, nem idegenkedsz a sütéstől, ismered a Szafi termékeket, életmódot, és
szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, akkor küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat, bérigény megjelölésével, és egy rövid motivációs leveledet, hogy miért Téged válasszunk.

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület
Eladó-pultos:
Fő feladatok:
- A vásárlók/vendégek kiszolgálása, megismertetése a Szafi életmóddal
- Bolt feltöltése, rendben tartása
- Betanított ételek, italok készítése
- Kassza kezelése
Előny:
- vendéglátós/szakács végzettség
- angol vagy német nyelv ismerete
- Szafi termékek sütésében, elkészítésében való napi jártasság
Tárgyba kérjük, ezt írd be: Szafi Shop állás
Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
[email protected]

Információk a kiválasztási folyamatról

Üzletünk hétfőtől szombatig van nyitva, így csak olyan jelentkezőt várunk akinek a szombati munkavégzés nem okoz problémát.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Szakmai tapasztalat években

2

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Piacvezető reformélelmiszerek kereskedelmével foglalkozó cégünk
Eladó-pultos-pénztáros pozícióra keres kollégákat.

A cég címe

Budapest