Futár - Csomag kézbesítő - Bécs, Ausztria

Szepesi & Partner OG

A munkavégzés helye
Austria, Wien
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az osztrák Posta partnereként évek óta sikeresen működő vállalkozásunk - Szepesi & Partner OG - két pozíció betöltésére keresi új munkatársait.

Munkakör:

  • a telephelyen átvett csomagok autóba pakolása és pontos, szabályszerű kézbesítése az ügyfelek számára

Munkaidő:

  • a munkaidő reggel 5:00-kor veszi kezdetét a Hagenbrunnban található központi telephelyen, a kézbesítés Klosterneuburgban történik, majd a megadott postahivatalban történő leszámolással és a feladatok lezárásával végződik
    (ausztriai vagy bécsi lakhely előnyt jelent a korai munkakezdés miatt)

Amit ajánlunk:

  • kézbesített csomagszám szerinti, teljesítményalapú, versenyképes fizetés
  • heti 40 órás bejelentés az első naptól fogva
  • 13. - 14. havi fizetés
  • képzett sofőreink melletti könnyű betanulási lehetőség

Amit elvárunk:

  • B kategóriás jogosítvány
  • a változó csomagszámokhoz és munkaterhekhez igazodó rugalmasság és jó fizikai állóképesség
  • a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Az állás betöltéséhez német nyelvtudás szükséges!

Pályázatát kétnyelvű, fényképes önéletrajzzal a jelentkezés gombra kattintva várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Több éve sikeresen működő bécsi futárcég.

Az alkalmazottak száma

20-24 alkalmazott

A cég címe

Szepesi & Partner
Simmeringer Hauptstraße 24
1110 Wien
Ausztria
ID: 3847801  Megjelentetés dátuma: 2020.01.14.