Lakatos

Szegedi Vízmű Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• hegesztési feladatok elvégzése
• csőhálózat – 200 mm átmérő feletti – építése, karbantartása
• acél, polietilén csővezetékek, csőrendszerek karbantartása
• a vállalat szolgáltatási területén szerelési és hibaelhárítási munkák végzése
• csőszerelvények napi ütemterv szerinti karbantartása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Cafeteria juttatás
• Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéseket a Karrier portálunkon keresztül is várjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• lakatos vagy szerkezeti lakatos vagy fémforgácsoló vagy esztergályos végzettséggel rendelkezik
• van AWI hegesztési tapasztalata
• ív- és lánghegesztésben is otthonosan mozog
• tapasztalatot szerzett ipari átmérőjű – 200 mm feletti – csőhálózat építésében, karbantartásban
• nem okoz problémát a technológiai rajzok olvasása és ezek alapján az önálló munkavégzés
• csapatjátékos
• jól kommunikál és a megoldásra fókuszálva közelíti meg a problémákat
• B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Társaság elsődleges célja Szeged és Algyő lakosságának, intézményeinek, iparának egészséges ivóvízzel való ellátása, valamint a keletkezett szennyvizek és csapadékvizek elvezetése, tisztítása és annak a természeti környezetbe történő visszavezetése.

A cég címe

Tisza Lajos krt. 88.
6720 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pósa Ágnes
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3787728  Megjelentetés dátuma: 2020.05.20.