Mikrobiológiai laboratórium - validáló

Synlab Hungary Kft

A munkavégzés helye
Gyulai u. 18., Békéscsaba
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.12.07.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
• mikrobiológiai parazitológiai vizsgálatok végzése, felügyelete, eredmények értékelése, ellenőrzése, leletek interpretálása, validálása és kiadása
• kapcsolattartás és konzultáció a vizsgálatokat kérő orvosokkal, páciensekkel, hatósági szervekkel, referencia laboratóriumokkal, követve a jogszabályi előírásokat
• a mikrobiológiai tevékenység szakmai előírásainak és jogi követelményeinek ismerete és alkalmazása a munka során
• minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Információk a kiválasztási folyamatról

AMIT NYÚJTUNK
• kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
• fejlődési lehetőség
• határozatlan idejű munkaviszony
• egyéb juttatások

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Egészségügy

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK
• egyetemi végzettség:
• orvos, orvosi mikrobiológiai szakorvos, klinikai mikrobiológus gyógyszerész, állatorvos
• biológus MsC
• felhasználói szintű számítógépes ismeret
• csapatmunkára való alkalmasság
• megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
• jó munkabírás, terhelhetőség
ELŐNYÖK
• gyakorlat a mikrobiológiai diagnosztika területén (Enterális diagnosztika, parazitológia)
• érvényes egészségügyi működési engedély
• környezet és minőségirányítási rendszer ismeret (ISO 9001:2015)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarországon egyedülálló egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalat. A SYNLAB Hungary Kft. országos hálózatot működtet, jelenleg 12 irányító- és 16 ún. szatellita laboratóriummal.

A SYNLAB Hungary Kft. vizsgálati palettája a legszélesebb, mintegy 300-féle vizsgálat lehetőségét kínálja a hematológia, klinikai kémia, hemosztázis, vizelet diagnosztika, mikrobiológia, cytopatológia, molekuláris onkológia, humán genetika és hisztopatológia tárgykörében.

A cég címe

Synlab Hungary Kft.
Bajcsy-Zsilinszky út 53. I.em
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Dr. Tamáskáné Dr. Borsós Piroska
E-mail: Küldje el önéletrajzát