Vegyész (HPLC gyakorlattal)

Synlab Hungary Kft

A munkavégzés helye
1139 Budapest Röppentyű utca 48.
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.02.12.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
• Analitikai feladatok ellátása
• A vizsgálati minták fogadása, kezelése, raktározása - a mintákhoz tartozó azonosító adatokkal, a mérési eredmények nyomtatása, kiadása
• A vizsgálati folyamatok és eredmények hatósági megfelelésének biztosítása
• A laboratórium tevékenységéhez kapcsolódó mérőműszerek karbantartása, tisztántartása
• Laboratórium akkreditációjával kapcsolatos egyes szakmai és dokumentációs feladatok elvégzése
• Minőségirányítási és Környezetvédelmi előírások betartása
• Vizsgálati dokumentációk elkészítése
• Laboratóriumi információs rendszer használata
• Auditokon való részvétel

Információk a kiválasztási folyamatról

Előnyök:
• Laboratóriumi rendszerismeret környezetvédelmi, foglakozás-egészségügyi műszeres analitikai területen
• ICP, ICPMS ismeret
• minőségirányításban szerzett ismeret

Amit nyújtunk:
• kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
• határozatlan idejű munkaviszony
• egyéb juttatások

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Egészségügy

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (BSc. v. MSc.) szerint releváns végzettség (vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnök, élelmiszermérnök)
• elengedhetetlen HPLC ismeret
• Minimum 2 éves szakmai tapasztalat.
• Felhasználó szintű számítógépes ismeret: Word/Excel/Irodai alkalmazás
• Angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarországon egyedülálló egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalat. A SYNLAB Hungary Kft. országos hálózatot működtet, jelenleg 12 irányító- és 16 ún. szatellita laboratóriummal.

A SYNLAB Hungary Kft. vizsgálati palettája a legszélesebb, mintegy 300-féle vizsgálat lehetőségét kínálja a hematológia, klinikai kémia, hemosztázis, vizelet diagnosztika, mikrobiológia, cytopatológia, molekuláris onkológia, humán genetika és hisztopatológia tárgykörében.

A cég címe

Synlab Hungary Kft.
Bajcsy-Zsilinszky út 53. i.em
1065 Budapest