Kereskedelmi asszisztens

SYGNUS Kereskedelmi Kft.

A munkavégzés helye
Paks
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A gabonakereskedelemmel és logisztikai szolgáltatások nyújtásával foglalkozó szekszárdi székhelyű Sygnus Kereskedelmi Kft. keres paksi telephelyére
munkakör betöltésére munkatársat.

Feladatok:
• Kereskedelmi vezető munkájának aktív támogatása
• Kereskedelmi csapat munkájának támogatása, adminisztrációs háttér és folyamatok biztosítása
• Riporting rendszer működtetése, analízisek készítése

Elvárások:
• Angol nyelv tárgyalóképes ismerete, szóban és írásban egyaránt
• Felsőfokú kereskedelmi, gazdasági vagy agrár végzettség
• Jó kommunikációs- és szervezőkészség, határidők betartása
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Word, Excel)
• Érdeklődés kereskedelmi területek iránt

Előny:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat (gabonakereskedelem)
• Lakhely Paks vagy 50 km-es vonzáskörzetében
• „B“ kategóriás jogosítvány (aktív járművezetési tapasztalat)
• Egyéb idegennyelv ismeret

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős, hosszú távú biztos munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Kihívást jelentő szakmai feladatok
• Dinamikus, fiatal csapat, igényes munkahelyi légkör

Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Sygnus Kereskedelmi Kft. 25 éve működik sikeresen, kezdetben csak gabonakereskedelemmel foglalkoztunk. Mára már több telephellyel rendelkező gabonakereskedelmi és logisztikai szolgáltatóvá nőttük ki magunkat, ahol azt valljuk, hogy a munkavállaló a minőségi szolgáltatás kulcseleme.

A cég címe

Tartsay utca 16.
7100 Szekszárd