Praktická sestra na operačných sálach (jednozmenná prevádzka)

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Pavlovova 17, Topoľčany, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
791,82 € + motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praktická sestra v jednozmennej prevádzke.
Príprava pacientov k diagnostickým, terapeutickým výkonom a operačným výkonom.
Dodržiavanie bezpečného prostredia chorého, ochrana jeho intimity pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti.
Výkon dezinfekcie a sterilizácie zdravotníckej techniky a pomôcok.
Dodržiavanie zásad asepsy a sterility.
Príprava operačnej sály k jednotlivým operačným výkonom, rozmiestnenie operačných prístrojov, pomôcok.
Uchovávanie sterilného materiálu, sledovanie expirácie podľa typu sterilizácie a obalového materiálu.
Meranie a zaznamenávanie fyziologických potrieb chorých.
Vedenie príslušnej zdravotnej dokumentácie.
Dodržiavanie hygienicko-epidemiologický režimu.
Správna a bezpečná manipulácia a obsluha základnej a špeciálnej zdravotníckej prístrojovej techniky.
Odber biologického materiálu a transport na laboratórne vyšetrenie.
Zachovávanie povinnej mlčanlivosti zdravotníckych pracovníkov, riadi sa etickým kódexom.
Sústavne sa vzdeláva a zúčastňuje sa seminárnych školení.

Spravodlivé mzdové ohodnotenie
Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
Atraktívne pracovné prostredie.
Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.
Pozícia je obsadzovaná pre Svet zdravia Nemocnicu Topoľčany, a.s.
Pavlovova 17, 955 20 Topoľčany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícky asistent/praktická sestra

Lojálnosť
Schopnosť pracovať v tíme
Precíznosť
Ochota učiť sa nové veci
Proaktivita

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
V súčasnosti spravujeme štrnásť všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Ondrušová
Tel.: +421901795073
E-mail: poslať životopis
ID: 3599227   Megjelentetés dátuma: 2019.02.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   791,82 € + motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia