Lekár na interné odd. so špecializáciou

Svet zdravia, a.s.

Veľkoblahovská 23, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2097,60€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku • Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť - zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov, má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu • Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických, preventívnych a iných potrebných zásahov a opatrení. zdravotnícke výkony a postpy potrebné pre určenie diagnózy, terapiu, prevenciu a iné. Konziliárna zdravotná starostlivosť

Jednorázový náborový príspevok k platu 2 000€ pri atestovanom lekárovi, 1000€ pri neatestovanom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Atestácia v odbore neurólógia

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Prax minimálne 3 roky, znalosť maďarského jazyka výhodou

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
V súčasnosti spravujeme štrnásť všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava
ID: 3357688   Megjelentetés dátuma: 2018.04.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2097,60€