Upratovačka

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Veľkoblahovská 23, 929 01 Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie nemocnice, nemocničných priestorov.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (még 98 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
V súčasnosti spravujeme štrnásť všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Kubicová
E-mail: poslať životopis
ID: 3357686   Megjelentetés dátuma: 2018.04.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   480