Ingatlan tanácsadó

Superior Real Estate Kft.

A munkavégzés helye
1013 Budapest, Krisztina krt. 32. 5. emelet (Irene Irodaház)
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csatlakozz a belváros szakértőihez és legyél Magyarország egyik legújabb, legdinamikusabban fejlődő hálózatának tagja!

A SMART Ingatlan elegáns, modern irodáiba:

INGATLAN TANÁCSADÓT keres!

Komplex, gyakorlat- orientált oktatási rendszerünkkel, mindent az alapoktól tanítunk meg! A több éves ingatlan értékesítői tapasztalattal rendelkező jelöltjeinknek speciális karrierlehetőséget kínálunk!

Feladatok
• Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése, értékesítése
• Megbízások felvétele
• Ingatlan bemutatások szervezése és menedzselése
• Ingatlan adás-vételek menedzselése
• Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
• Kapcsolattartás a meglévő és az új ügyfelekkel
• Tanácsadói tevékenység

Amit kínálunk
• Munkavégzéssel arányos, kiemelkedően magas kereseti lehetőség
• Duna House-al és számtalan más magyarországi hálózattal közös Ingatlan Megosztó Rendszer
• Kötetlen munkaidő
• Karrier lehetőség
• Magas szintű, folyamatos képzési rendszer
• Profi, modern irodai háttér és infrastruktúra
• Teljes körű marketing- és informatikai támogatás
• Változatos munkavégzés

Előny
• Felsőfokú végzettség, értékesítési vagy ingatlan piaci területen szerzett szakmai tapasztalat.

Miért MI, miért MOST?
• Mert egy új fiatalos, modern szemléletet hoztunk be az ingatlanpiacra
• Mert dinamikusan fejlődünk, így az átlagnál gyorsabb a karrier lehetőség
• Mert az utóbbi 2 évben elképesztő ütemben nőtt a kereslet az ingatlanok iránt

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a karrier@smartingatlan.hu címre várjuk!

Egyéb béren kívüli juttatások

Folyamatos képzések, tréningek

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.10.19. (még 25 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Minimum középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Értékesítői szemléletmód
• Nyitott, közvetlen személyiség
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Határozott, magabiztos kiállás
• Üzleties megjelenés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A SMART Ingatlan Magyarország legfrissebb ingatlanpiaci hálózata, melyet a Duna House tulajdonosai alapították, azzal a céllal, hogy a SMART, a Duna House és több száz nem a hálózathoz tartozó ingatlaniroda közötti együttműködéssel hatékony ingatlanközvetítői rendszert hozzanak létre. A Duna House 15 éves szakmai tapasztalatának, bevált módszereinek és a központi képzéseknek köszönhetően kollégáink teljes körű szolgáltatást biztosítanak ügyfeleinknek. Új hálózatként, a legrugalmasabban tudjuk kihasználni a változó piac nyújtotta lehetőségeket.

A cég címe

SMART INGATLAN
Krisztina krt. 32. 5. emelet (Irene Irodaház)
1013 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Maródi Szabina
E-mail: Küldje el önéletrajzát