Lietajúci Farmaceut + Marketingový Asistent

SUNLIGHT medical systems, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
02.12.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej menšej, ale neustále sa rozširujúcej siete lekární hľadáme do tímu šikovného kolegu alebo kolegyňu na kombinovanú pozíciu lietajúci farmaceut a marketingový asistent!

Ak spĺňaš nasledovné požiadavky, berieme ťa všetkými desiatimi:

- Študoval si farmáciu preto, že chceš pomáhať ľuďom, a nie preto, že chceš iba excelovať v predaji ibalginov či paralenov
- Práca s ľuďmi ťa napĺňa
- Si empatický a trpezlivý aj v prípadoch, keď sa pacient príde vyventilovať alebo vyrozprávať svoj životný príbeh
- Kolegiálnosť nie je pre teba neznámy pojem
- Máš chuť pracovať a nehľadať kút v lekárni, kde sa najlepšie zašiješ
- Stresové situácie ti nie sú nepríjemné, pretože práve vtedy ukážeš, že všetko zvládaš ľavou zadnou
- Chceš byť súčasťou skvelého kolektívu
- Chceš pracovať v spoločnosti, ktorá považuje komunikáciu a riešenie problémov za jedno z najdôležitejších prvkov fungujúcej spoločnosti a spokojných zamestnancov
- Vieš čo znamená pojem marketing a novodobé trendy vo farmácii ti nie sú cudzie
- Máš skúsenosti s družstvami/alianciami lekární a komunikáciu s reprezentantami
- Máš rád flexibilitu a nevadí ti striedanie miesta výkonu práce

A ak aj s niektorými činnosťami nemáš skúsenosti, tak očakávame najmä, že máš chuť sa to naučiť!

Informácie o mzde

1300

Čo ti ponúkame my:

- Férové finančné ohodnotenie
- Nástupný finančný bonus, ktorý sa nedá odmietnuť
- Variabilná zložka mzdy, ktorú získaš preto, že chceš, nie preto, že musíš
- Stravné lístky plne hradené nami
- Firemné akcie = teambuilding-y, na ktorých sa poriadne zabavíš, naješ a napiješ, a to všetko na náš účet
- Zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- Potrebuješ nabrať svalovú hmotu alebo schudnúť, prípadne zregenerovať sa v saune či vyčistiť si hlavu pri cvičení jogy, my ti na to dáme kartičku MultiSport
- Ráno sa zobudíš a necítiš sa fit, nevadí, u nás máš sick day = možnosť neprísť do práce bez vysvetlenia – 1x za pol rok
- Práve ťa niekto požiadal o ruku alebo sa chystáš tento veľký krok urobiť ty, my ti dáme príspevok na svadbu, aby si to nemusel všetko hradiť sám
- Farmaceutov stále nie je dosť a ty si sa rozhodol priviesť na svet ďalšieho, odmeníme ťa príspevkom pri narodení dieťaťa,
- Aby sa ti darčeky kupovali jednoduchšie, dáme ti vianočné odmeny
- Ľúbiš ovocie, kávu či sladkosti, u náš máš pravidelné fresh days, coffee days či sweets days

Ak si sa dostal až nakoniec, spĺňaš všetky požiadavky a zvládneš prijať všetky super veci, ktoré ponúkame, je veľká pravdepodobnosť, že sa staneme tvojim pravidelným zdrojom príjmu.

Teraz už len poslať svoj životopis a čakať, že sa staneš našim vyvoleným! :)

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Fakturácia - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1
1

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kvačalova 53
821 08 Bratislava
ID: 3494333   Megjelentetés dátuma: 2018.11.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1300