Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Kalkulant/-ka (Brno)

Značka pozície:

req33204

Miesto nasadenia:

Brno, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

35 000 EUR/mesiacod 35.000,- CZK. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť i vyššie mzdové podmienky v závislosti od jeho doterajších skúseností a znalostí.

Náplň práce:

  • Vyhotovení kalkulace, rozpočtu stavby pro konkrétní nabídku jak do veřejných soutěží, tak i pro soukromé investory.
  • Kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace.
  • Vyhotovení výkazu výměr a správné zatřídění položek kalkulace pro konkrétní nabídku.
  • Poptávání subdodavatelských společností, analýza a vyhodnocování cenových nabídek.

Požiadavky:

  • SŠ, VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství.
  • Zkušenosti s kalkulacemi v oboru pozemního stavitelství.
  • Vhodné i pro zkušené přípraváře.
  • Orientace ve výkresech a cenách stavebních prací.
  • Velmi dobrá uživatelská práce na PC.
  • ŘP sk. B.
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost.

Benefity:

  • Zázemí stabilní a silné nadnárodní společnosti.
  • Motivující platové ohodnocení.
  • Možnost seberealizace a další profesní rozvoj.
  • Profesní školení a vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb.
  • Jazykové vzdělávání.
  • Týden dovolené navíc.
  • Přátelský kolektiv.
  • Firemní akce (teambuilding).
  • Služební telefon, služební notebook.
  • Výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky.
  • Příspěvky na stravné (Sodexo karta).
  • MultiSport Karta.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
820 15 Bratislava

ID: 3957386  Megjelentetés dátuma: 2020.08.26.  A munkabér alsó határa (bruttó): 35 000 EUR/mesiac