Jednoduchá práca pre internetový obchod s textilom blízko Manchestru. Skladník

Stirling, spol. s r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
marec, apríl
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pikovanie, pakovanie, skenovanie tovaru v internetovom obchode, systém práce je podobný so systémom vo firme Amazone,
pracovné zmeny:
AM shift start at 6AM to 6PM, PM shift at 6PM to 6AM, 12 hodinové zmeny.

Pozícia : skladník, pickuje sa textil do košíkov a kandidát pracuje systémom, že chodí po sklade a naberá objednávky (textil)
- mzda:
 £7.83 - £8.40
- výplata každý týždeň (v piatok),
- je možné sprostredkovať ubytovanie  £65-70/týždeň,  v domoch (sharing house) - 25-35 min. na pešo od práce, alebo  (MHD), ubytovanie nie je  viazané na prácu
-ubytovanie je možnosť si vybaviť vlastné, platí sa £255 pri vstupe do ubytovania,

65 GBP-75 GBP týždenný nájom,  zhruba 25-35 minut pešo do práce
- pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň, možné nadčasy (hlavne počas sviatkov)
nástup do práce:   marec, april 2018,  nástup je  každý pondelok

Minimálna mzda bude od 1.4.2018 vo Veľkej Britanií zo 7.50£  na 7,83£.

- jazykové testy: pohovor s britským managerom, testy zo skladovej angličtiny (poskytneme), požadovaná úroveň jazyka je základná, alebo stredne pokročilá
- vhodné pre mužov, ženy a pre páry,
- vhodné aj pre študentov a absolventov.

- po uplynutí 6 mesiacov možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca

- možnosť vrátenia časti odvedených daní

- zdravotné poistenie odvádza zamestnávateľ

- zlepšenie jazykových schopnosti

- zabezpečujeme ubytovanie v cene približne 50-60 libier/týždeň (možnosť zabezpečenia vlastného ubytovania)

- pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň,

Informácie o výberovom konaní

Pri záujme poprosíme kontaktovať na: t.č. 0911 477 912

email: stirlingjobs@gmail.com

www.stirlingjobs.eu

Spoločnosť Stirlingjobs, s.r.o.

- je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce AA/2007/57121/17337/OISS

Povolenie vydalo 19.11.2007 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Telefonické interview s britským zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Britská zamestnávateľská agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Jarková 61
083 01 Sabinov
ID: 3024135   Megjelentetés dátuma: 2018.03.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1300 - 1500 EUR/mesiac