Automotive závod v meste Winsford - blízko Manchesteru, od 8 do 16 GBP na hodinu.(operátor výroby)

Stirling, spol. s r.o.

Miesto práce
Winsford, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
aprí, máj, jún
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 - 1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pracovná pozícia : operátor linky, skladanie, zapájanie, ľahšia práca, žiadne ťažké dvíhanie,
- systém práce je rovnaký a porovnateľný s našim automobilovým priemyslom, práca od  Pondelka do Piatku. Hodiny sú stabilné, minimum 40 hodín do týždňa.
- víkend sú možne nadčasy, ktoré sú veľmi dobre platené.
- mzda:
- denná:  £8, víkend:  sobota £12-  nedeľa £16
- výplata každý týždeň (v piatok),
- je možné sprostredkovať ubytovanie priamo v meste Winsford, ubytovanie nie je viazané na prácu (je možnosť si vybaviť vlastné): 65 GBP double room a single room 75GBP/týždeň spolu s energiou,

- doprava do práce je na pešo od 10 - 25 minút od ubytovania, žiadne dodatočné náklady na dopravu
- pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň-rozvrh práce, od pondelka do piatku, víkend overtime je dobrovoľný podľa záujmu klienta.
- požadovaný anglický jazyk C (mierne pokročilý),
- teplá prevádzka,
- odvoz z letiska, alebo zo stanice vieme zorganizovať, takisto aj ubytovanie blízko práce vieme zabezpečiť.

- príchod do ubytovania v stredu a pohovor je vo štvrtok.
- nástup je obyčajne v pondelok každý týždeň.

- základný pohovor v anglickom jazyku s britským managerom,
- vhodné  pre mužov, ženy a pre páry,
- vhodné pre absolventov,

- po uplynutí 6 mesiacov možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca

- možnosť vrátenia časti odvedených daní

- zdravotné poistenie odvádza zamestnávateľ

- zlepšenie jazykových schopnosti

- zabezpečujeme ubytovanie v cene približne 50-60 libier/týždeň (možnosť zabezpečenia vlastného ubytovania)

- pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň,

Informácie o výberovom konaní

Pri záujme poprosíme kontaktovať na: t.č. 0911 477 912

email: stirlingjobs@gmail.com

www.stirlingjobs.eu

Spoločnosť Stirlingjobs, s.r.o.

- je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce AA/2007/57121/17337/OISS

Povolenie vydalo 19.11.2007 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Telefonické interview s britským zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Britská zamestnávateľská agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Jarková 61
083 01 Sabinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. art Marek Matija
Tel.: 0911 477 912
E-mail: poslať životopis
ID: 3000074   Megjelentetés dátuma: 2018.04.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1300 - 1600 EUR/mesiac