Práca v sklade B&M v meste Middlewich, blízko Manchestru, vhodné aj pre študentov

Stirling, spol. s r.o.

Miesto práce
Middlewich, Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
jún, júl, august
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-skúsenosti s prácou na LLOP vítané,
- pikovanie-nakladanie domácich potrieb (napr. knihy, oblečenie, riad, hračky, kozmetika),
- teplý sklad !!!
- systém nakladania: podľa objednávky na papieri sa lepia nálepky na objednaný tovar (krabice), 8 hodinové smeny.
- mzda:
po 4 týždňoch sa prechádza na bonusový systém odmeňovania:
-víkend: - £7.83/hod,
- nočná:  £8.00/hod,
-overtime/nadčas - £9.20/hod.

  • bonus 0,50 GBp na hodinu naviac za výkon
    -výhody: 28 dní platenej dovolenky ročne pri odpracovaných 12 mes., úspešní pracovníci majú možnosť dostať po 3 mesiacoch ponuku na FULL Time.
    - pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň, (4 dni do týždňa), 3-zmenná prevádzka (shifts: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00)
    - týždeň dopredu pracovník vie, v ktorý deň pracuje a kedy má voľno
    - výplata každý týždeň (v piatok),
    -ubytovanie blízko centra mesta Middlewich, a v mestách Crewe a Winsford
    vstupný poplatok: £255, t.j. £65- nájom na týždeň (v poplatku je nájom za 2 týždne),  £110  jednorázový poplatok za ubytovaciu zmluvu, £15 - perina.

  • SIngle room je za 75 GBP na týždeň

POZOR: ubytovanie nie je viazané na prácu, je možnosť si vybaviť vlastné ubytovanie !!!
Transport do práce 5 minút autom, alebo 20 minút bicykel, alebo mestskou dopravou
nástup do práce:  jún, júl 2018, každý pondelok
- najbližšie letiská: Liverpool a Manchester
- z letiska Vás vyzdvihne agentúra.
- vhodné len pre mužov a páry,
- práca vhodná pre 18-50 rokov,
Páry a skupinky si môžu dohodnúť zľavu
Práca je vhodná aj pre študentov na leto 2018

- po uplynutí 6 mesiacov možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca

- možnosť vrátenia časti odvedených daní

- zdravotné poistenie odvádza zamestnávateľ

- zlepšenie jazykových schopnosti

- zabezpečujeme ubytovanie v cene približne 50-60 libier/týždeň (možnosť zabezpečenia vlastného ubytovania)

- pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň,

Informácie o výberovom konaní

Pri záujme poprosíme kontaktovať na: t.č. 0911 477 912

email: stirlingjobs@gmail.com

www.stirlingjobs.eu

Spoločnosť Stirlingjobs, s.r.o.

- je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce AA/2007/57121/17337/OISS

Povolenie vydalo 19.11.2007 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Telefonické interview s britským zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Britská zamestnávateľská agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Jarková 61
083 01 Sabinov
ID: 3000074   Megjelentetés dátuma: 2018.06.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1500 EUR/mesiac