Boltvezető-eladó-pénztáros

STELLA Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A STELLA Zrt. - immár 66 éve fodrászcikkek, hajápolók, kozmetikumok, arc- és testápoló termékek, szalonbútorok és eszközök kereskedelmével foglalkozó cég

Boltvezető-eladó-pénztárost
keres

ARC-, TEST-, ÉS HAJÁPOLÓ kozmetikumok,
Fodrászati, Kozmetikai Eszközök
értékesítésére

Főbb feladatok:
• Arc-, test-, és hajápoló kozmetikumrészleg irányítása, ellenőrzése
• Fodrászati, Kozmetikai Eszközök beszerzése, értékesítése, számlázása, ellenőrzése, végzése,
• WEB áruházi megrendelések csomagolás áru-összekészítés, kiszállítás koordinálása, árurendelés, polcfeltöltés, vevőkiszolgálás, ellátása

Feltételek:
• kereskedelmi végzettség és gyakorlat
• eladói képesítés
• számítógépes pénztárosi, eladói és/vagy boltvezetői többéves gyakorlat, tapasztalat
• referencia
• részletes fényképes önéletrajz
• precizitás, dinamizmus, aktivitás, jó kommunikációs és értékesítés technikai készség
• büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvánnyal igazolva
• nehéz csomagok emelése, összekészítése, polcokra felhelyezése

Amit kínálunk:

• Piacképes fizetés,
• Cafetéria

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni részletes, fényképes, születési dátummal, lakóhely és fizetési igény megjelöléssel
ellátott szakmai önéletrajzzal, referenciával a "Jelentkezem most" gombra kattintva, vagy a 223-0243 faxszámon lehet.
Visszajelzést csak az állásinterjúra behívott jelentkezők kapnak.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Eladó

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

STELLA Zrt. - immár 66 éve fodrászcikkek, hajápolók, kozmetikumok, arc- és testápoló termékek, szalonbútorok és eszközök értékesítésével foglalkozó cég

A cég címe

STELLA Zrt
Szőnyi út 41.
1142 Budapest

Kapcsolat